[
]
[
]

автокресла
весы
ванночка
велосипед
вожжи
игровой центр
ингалятор
молокоотсос
качели
кенгуру
коляска
коврик
кресло-качалка
кровать-манеж
лошадки
манеж
манеж-кровать
молокоотсос
ночник
подогреватель
прыгунки
радионяня
санки
стерилизатор
стульчик
увлажнитель
шезлонг
ходунки

 
[
товары мамам
]
[
КАРНАВАЛ
]
[
]
[
]
[
]
[
]
[
]
[
]
[
]

 
ДОСТАВКА

Доставкою є будь-який виїзд представника Babyrent на Вашу територію - привезення, вивезення орендованих речей, виїзд для здійснення доплат, замін тощо.

Доставка - є платною факультативною послугою, що здійснюється лише за бажанням і попереднім замовленням клієнта.

Оформити оренду чи повернути речі ви також можете в зручний для вас час в нашому офісі >>>

Графік доставки:
пн.-пт.: 15:00 - 21:00
сб.-нд.: вихідні (за вийнятком попередніх домовленностей)Вартість:
Доставка по Києву - 60-80 грн
Вартість залежить від габаритів товару, погодних та дорожньо-транспортних умов. Сплата за кожен виїзд кур'єра здійснюється по факту.


Відмова:
У разі відмови від товару на місці - вартість доставки сплачується в повному обсязі.


Можливість, умови та вартість Доставки у віддалені райони міста, за межі міста, на дачні масиви, у прилеглі населені пункти визначаються окремо для кожного випадку. **

**Дачі по вул. Богатирській, на Осокорках, Русанівці, в районі вул. Стеценко, с. Пуховка, Бортничи, Биківня, Бровари, Софиївська Борщагівка, Петропавлівськая Борщагівка, Вишневе, Водогін, Вишгород, Гостомель, Коцюбинське, Крюківщина, Пуща Водиця, Новосілки, Петровське, Чабани, с. Чайка и ж/м Чайка

Строки:
  • За наявності замовленних речей на складі, Доставка здійснюється цього ж дня (у разі, якщо ви телефонували до 14:00), або наступного робочого дня (якщо замовлення було здійснене пізніше).
  • Замовлення, оформлене в суботу чи неділю, ймовірніше за все буде доставлене Вам в понеділок.

Умови:
Маршрути доставок ми формуємо щоденно виходячи з отриманих замовлень. Нажаль, ми не можемо ідеально підлаштуватися під кожного клієнта і приїжджати до кожного в бажаний час. Тож точний час візиту на певну адресу визначається в процесі руху авто.

Приблизно за 1 годину кур'єр телефоном попередить вас про виїзд на вашу адресу. Якщо у цей час ви відсутні - не страшно, він або підлаштує свій маршрут під вас, або перенесе візит на інший день. Єдине прохання до вас - не вимикати телефони і за можливості вчасно відповідати на дзвінки.

Будь-ласочка!!))) НЕ ТРЕБА сидіти спеціально цілий день в очікуванні Доставки. Гуляйте за графіком з дитиною, робіть свої справи, кур'єр завчасно попередить вас про приїзд.

ВИВЕЗЕННЯ КУР'ЄРОМ
Ви можете повернути орендоване майно у наш офіс, або замовити кур'єра для вивезення речей. Вартість вивозу - згідно діючого тарифу на Доставку.

Вивезення орендованого майна здійснюється протягом декількох днів (до 7 днів) від моменту отримання від вас повідомлення про зупинку оренди. Прокат при цьому припиняється відразу і орендна плата не нараховується.

 
 
© 2008 BabyRent.kiev.ua   

Наша адреса:

вул. Миколи Василенка 2а
2 хв пішки від метро Берестейська
Машиною - заїзд з пр.Перемоги 57, через заправку ТНК
Нажмите чтобы увеличить

Графік роботи офіса:
пн.-пт.: 10:00 - 18:00
сб.-нд.: вихідні